"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja o nazwie "Budowa niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w Zatoniu" mająca na celu budowę i rozbudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Zatoniu wpłynie na poprawę funkcjonalności tego miejsca rekreacji dla turystów i mieszkańców obszaru LGD współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem w zakresie 4.6. Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Wartość projektu: 511 150,65 zł
Wartość dofinansowania 273 210 zł
W ramach projektu powstanie następujące wyposażenie niekomercyjne: pomosty wędkarskie, park linowy, grill z wędzarnią, minigolf, lampy solarne, atrakcje wodne, zjeżdżalnia wodna, kule typu „Bubble”, sprzęt ratowniczy, gry terenowe, gry typu geocaching i questing a także doposażenie siłowni zewnętrznej i placu zabaw.
newsletter

Newsletter - zapisz się!„Polubie”

+48 94 363 13 44 lub +48 512 040 108
  • pic1
  • pic2
  • pic3

Wellness

W Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Polubie” oprócz aktywnego wypoczynku nad jeziorem – w kontakcie z przyrodą – polecamy Ci naszą ofertę wellness. Składa się na nią zróżnicowany wybór masaży. Kojąca moc dotyku znana jest od zarania ludzkości. Dzisiaj niewiele się zmieniło – masaż to podstawa rehabilitacji, ale i jedno z niezawodnych źródeł przyjemności i dobrego samopoczucia.

 

Szczególnie polecamy Tobie masaże relaksacyjne. Ich celem jest wyciszenie układu nerwowego przy jednoczesnym pobudzeniu układu krwionośnego i limfatycznego. Wspaniale obniżają napięcie nerwowe spowodowane przez stres. Oprócz masażu relaksacyjnego w ofercie mamy masaż leczniczy, w tym drenaż limfatyczny. Jego głównym zadaniem jest pobudzenie krążenia limfy. Jest szczególnie polecany przy chorobach nowotworowych i po operacjach.

 

Panie z pewnością docenią relaksacyjne masaże aromaterapeutyczne. To połączenie masażu relaksacyjnego z aromaterapią – olejki eteryczne użyte podczas zabiegu dodatkowo działają kojąc zmysły. Jeśli jesteśmy już przy aromaterapii, to ciekawym doświadczeniem będzie dla Ciebie masaż ciepłym, aromatycznym woskiem świecy. W naszej ofercie jest także masaż gorącymi kamieniami, cieszący się sporą popularnością w gabinetach odnowy biologicznej. Przekonasz się, że doskonale relaksuje i regeneruje całe ciało.

 

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty wellness. Z pewnością będzie ona wspaniałym dopełnieniem Twojego wypoczynku. Wszystkie zabiegi wykonuje w naszym ośrodku Adam Baranowski, dyplomowany fizjoterapeuta. Zamówienia prosimy składać bezpośrednio u niego, pod numerem telefonu 663 785 316.

 

Cennik masaży.pdf

Zobacz film:Wirtualny spacer:

wirtualny_spacer