newsletter

Newsletter - zapisz się!„Polubie”

+48 94 363 13 44 lub +48 512 040 108
  • pic1
  • pic2
  • pic3

Wellness

W Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Polubie” oprócz aktywnego wypoczynku nad jeziorem – w kontakcie z przyrodą – polecamy Ci naszą ofertę wellness. Składa się na nią zróżnicowany wybór masaży. Kojąca moc dotyku znana jest od zarania ludzkości. Dzisiaj niewiele się zmieniło – masaż to podstawa rehabilitacji, ale i jedno z niezawodnych źródeł przyjemności i dobrego samopoczucia.

 

Szczególnie polecamy Tobie masaże relaksacyjne. Ich celem jest wyciszenie układu nerwowego przy jednoczesnym pobudzeniu układu krwionośnego i limfatycznego. Wspaniale obniżają napięcie nerwowe spowodowane przez stres. Oprócz masażu relaksacyjnego w ofercie mamy masaż leczniczy, w tym drenaż limfatyczny. Jego głównym zadaniem jest pobudzenie krążenia limfy. Jest szczególnie polecany przy chorobach nowotworowych i po operacjach.

 

Panie z pewnością docenią relaksacyjne masaże aromaterapeutyczne. To połączenie masażu relaksacyjnego z aromaterapią – olejki eteryczne użyte podczas zabiegu dodatkowo działają kojąc zmysły. Jeśli jesteśmy już przy aromaterapii, to ciekawym doświadczeniem będzie dla Ciebie masaż ciepłym, aromatycznym woskiem świecy. W naszej ofercie jest także masaż gorącymi kamieniami, cieszący się sporą popularnością w gabinetach odnowy biologicznej. Przekonasz się, że doskonale relaksuje i regeneruje całe ciało.

 

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty wellness. Z pewnością będzie ona wspaniałym dopełnieniem Twojego wypoczynku. Wszystkie zabiegi wykonuje w naszym ośrodku Adam Baranowski, dyplomowany fizjoterapeuta. Zamówienia prosimy składać bezpośrednio u niego, pod numerem telefonu 663 785 316.

 

Cennik masaży.pdf

Zobacz film:Wirtualny spacer:

wirtualny_spacer