"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja o nazwie "Budowa niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w Zatoniu" mająca na celu budowę i rozbudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Zatoniu wpłynie na poprawę funkcjonalności tego miejsca rekreacji dla turystów i mieszkańców obszaru LGD współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem w zakresie 4.6. Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Wartość projektu: 511 150,65 zł
Wartość dofinansowania 273 210 zł
W ramach projektu powstanie następujące wyposażenie niekomercyjne: pomosty wędkarskie, park linowy, grill z wędzarnią, minigolf, lampy solarne, atrakcje wodne, zjeżdżalnia wodna, kule typu „Bubble”, sprzęt ratowniczy, gry terenowe, gry typu geocaching i questing a także doposażenie siłowni zewnętrznej i placu zabaw.
newsletter

Newsletter - zapisz się!„Polubie”

+48 94 363 13 44 lub +48 512 040 108
  • pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4

Pokoje

Wersja angielska

Oferujemy tanie noclegi nad jeziorem Lubie. Dysponujemy 45 miejscami noclegowymi w dwóch budynkach wczasowych. Są to wygodne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, TV i Wi-Fi (wszystkie wyposażone w czajniki bezprzewodowe, talerze, szklanki, sztućce itp., a trzy dodatkowo z aneksem kuchennym). W razie konieczności możemy zwiększyć liczbę miejsc w pokojach. Posiadamy także dwa przytulne domki letniskowe typu Brda (oba 6-osobowe, z aneksem kuchennym, łazienką, TV i Wi-Fi), domek holenderski (4-osobowy, z łazienką, TV i Wi-Fi) oraz pole kempingowe i namiotowe: ogrodzone, oświetlone i wyposażone w pełny węzeł sanitarny (toalety, prysznice i umywalki) przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Kempingowiczom i biwakowiczom zapewniamy także dostęp do prądu i miejsce zrzutu nieczystości.

DRODZY GOŚCIE, DO KOŃCA SIERPNIA 2018 ROKU NIE DYSPONUJEMY WOLNYMI MIEJCAMI W POKOJACH I DOMKACH.

Zobacz film:Wirtualny spacer:

wirtualny_spacer