"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja o nazwie "Budowa niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w Zatoniu" mająca na celu budowę i rozbudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Zatoniu wpłynie na poprawę funkcjonalności tego miejsca rekreacji dla turystów i mieszkańców obszaru LGD współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem w zakresie 4.6. Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Wartość projektu: 511 150,65 zł
Wartość dofinansowania 273 210 zł
W ramach projektu powstanie następujące wyposażenie niekomercyjne: pomosty wędkarskie, park linowy, grill z wędzarnią, minigolf, lampy solarne, atrakcje wodne, zjeżdżalnia wodna, kule typu „Bubble”, sprzęt ratowniczy, gry terenowe, gry typu geocaching i questing a także doposażenie siłowni zewnętrznej i placu zabaw.
newsletter

Newsletter - zapisz się!„Polubie”

+48 94 363 13 44 lub +48 512 040 108
  • pic1

Opinie

Wybrane opinie pozostawione w mediach społecznościowych:

Super miejsce, piękna okolica, cisza, spokój.
Katarzyna, 6 lipca 2017

Przesympatyczni Gospodarze! Cisza,spokój. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.Nie drogo.Tylko jedno ale pogody nie było i ryby nie brały...ale na to już wpływu nie mamy
Sylwia, 4 maja 2017

Wybrane opinie pozostawione w google:

piękne okolice :)
Piotr, styczeń 2018

Super miejsce, spokój, fajny klimat. Dla każdego kto chce dobrze wypocząć bez odgłosów imprez. Tytus, wrzesień 2017
Pięknie położony ośrodek wypoczynkowy nad samym jeziorem. Cisza, las i spokój.
Zeromin2005, sierpień 2017

Świetna plaża z możliwością wypożyczenia kajaków, rowerków wodnych oraz łódek.
Marcin, wrzesień 2017

Pyszne jedzenie
Katarzyna, sierpień 2017

Niesamowite miejsce, piękna okolica, ośrodek wciąż się rozwija i jest coraz więcej atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Bardzo polecam, jeżeli szukacie miejsca, w którym można się wyciszyć, odpocząć i nacieszyć naturą.
Katherine, styczeń 2017


Nadesłane rekomendacje:

Nawiązując do mojego tegorocznego pobytu w Ośrodku „Zatonie (...) chciałbym krótko wyrazić swoją bardzo pozytywną opinię.
Jestem od wielu lat stałym bywalcem we wspomnianym Ośrodku i corocznie obserwuję postępujące zmiany. Dotyczy to w szczególności modernizacji budynków, zagospodarowania przestrzeni zielonych i ogólnego wyglądu całego obiektu. Jednak to co zastałem w tym roku przeszło moje najśmielsze oczekiwania (Czytaj więcej » ). 
Piotr Spyrczak, grudzien 2012

Gościliscie w naszym ośrodku? Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii na facebooku lub w mapach google. Z góry dziękujemy!!!

Zobacz film:Wirtualny spacer:

wirtualny_spacer