"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja o nazwie "Budowa niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w Zatoniu" mająca na celu budowę i rozbudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Zatoniu wpłynie na poprawę funkcjonalności tego miejsca rekreacji dla turystów i mieszkańców obszaru LGD współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem w zakresie 4.6. Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Wartość projektu: 511 150,65 zł
Wartość dofinansowania 273 210 zł
W ramach projektu powstanie następujące wyposażenie niekomercyjne: pomosty wędkarskie, park linowy, grill z wędzarnią, minigolf, lampy solarne, atrakcje wodne, zjeżdżalnia wodna, kule typu „Bubble”, sprzęt ratowniczy, gry terenowe, gry typu geocaching i questing a także doposażenie siłowni zewnętrznej i placu zabaw.
newsletter

Newsletter - zapisz się!„Polubie”

+48 94 363 13 44 lub +48 512 040 108
  • pic1

Kuchnia wegetariańska

Nasi goście wiedzą, co znaczy zostać bardzo pozytywnie zaskoczonym. Niezwykle rzadko bowiem zdarza się, że ośrodki wypoczynkowe zapewniają pełne wyżywienie wegetariańskie: śniadania, obiady (dwa dania) i kolacje. My natomiast robimy to z powodzeniem. U nas poczują Państwo nowy, niespotykany dotąd smak zdrowia i witalności. Serwujemy apetyczne, pożywne i pełnowartościowe dania bezmięsne. Dbamy o to, aby spełniać potrzeby naszych klientów, dlatego jadłospis dostosowujemy także do specjalnych zaleceń lekarskich (np. dieta bezcukrowa czy bezglutenowa). Stołując się w Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Polubie”, zasmakują Państwo unikatowej, wyśmienitej, a jednocześnie pełnej prostoty kuchni wegetariańskiej.

Zobacz film:Wirtualny spacer:

wirtualny_spacer