"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja o nazwie "Budowa niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w Zatoniu" mająca na celu budowę i rozbudowę infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w Zatoniu wpłynie na poprawę funkcjonalności tego miejsca rekreacji dla turystów i mieszkańców obszaru LGD współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego Programem w zakresie 4.6. Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Wartość projektu: 511 150,65 zł
Wartość dofinansowania 273 210 zł
W ramach projektu powstanie następujące wyposażenie niekomercyjne: pomosty wędkarskie, park linowy, grill z wędzarnią, minigolf, lampy solarne, atrakcje wodne, zjeżdżalnia wodna, kule typu „Bubble”, sprzęt ratowniczy, gry terenowe, gry typu geocaching i questing a także doposażenie siłowni zewnętrznej i placu zabaw.
newsletter

Newsletter - zapisz się!„Polubie”

+48 94 363 13 44 lub +48 512 040 108
  • pic1
  • Klient indywidualny

    Turystom indywidualnym oferujemy przez cały rok pobyty jednodniowe, weekendowe i długoterminowe (także z pełnym wyżywieniem tradycyjnym lub wegetariańskim w naszej stołówce). Na terenie naszego ośrodka można również zostawić pod całoroczną opieką sprzęt wodny (łodzie, jachty, motorówki) i turystyczny (przyczepy kempingowe, namioty). więcej »

  • Klient grupowy

    Nasz ośrodek jest doskonale przygotowany do przyjmowania grup zorganizowanych przez cały rok. Jednak to coś więcej niż ośrodek kolonijny. To idealne miejsce, w którym mogą odbywać się obozy nad jeziorem (np. przetrwania, harcerskie, żeglarskie), zielone szkoły, kolonie, a także kursy: na młodszego ratownika WOPR, sternika motorowodnego, żeglarza jachtowego czy egzamin na kartę pływacką.  więcej »

Zobacz film:Wirtualny spacer:

wirtualny_spacer